У Хмельницькому запрацює Молодіжний центр

09 Липня 2018
У Хмельницькому запрацює Молодіжний центр
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > У Хмельницькому запрацює Молодіжний центр

4 липня на сесії Хмельницької міської ради депутати утворили комунальну установу «Молодіжний центр» та прийняли відповідне Положення. Ключовими напрямками роботи Центру стане активізація молоді міста, створення умов для самореалізації та участі в громадському житті. Очікується, що Молодіжний центр стане площадкою для проведення тренінгів, форумів та майстер-класів. Працюватиме в установі 11 співробітників.

«На сьогодні визначено всю документацію, пов’язану з діяльністю Молодіжного центру. Залишилось тільки провести конкурс серед самої молоді, обрати керівника і сформувати штат. Сподіваємось, що це буде корисна площадка для активної молоді»,  зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Хмельницька міська влада виділила приміщення для створення Молодіжного центру за адресою вул. Кам’янецька 63.

До розробки Положення долучались як представники уповноважених структур, так і громадські організації. Фінальну версію документу та формат роботи було обговорено й узгоджено під час публічної консультації з заінтересованими сторонами, яку організувала ГО “Центр UA”.

«Про створення Молодіжного центру мова ведеться вже два роки. За осінь, сподіваємось, буде проведено ремонт приміщення. Відкриття Молодіжного центру планується наприкінці 2018 року, або на початку 2019»,  підсумував Владислав Гребенюк, ініціатор створення Молодіжного центру, голова ГО «Молодь за краще майбутнє».