Якою має бути політика місцевої влади щодо розвитку української мови у Сумах?

05 Липня 2018
Якою має бути політика місцевої влади щодо розвитку української мови у Сумах?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Якою має бути політика місцевої влади щодо розвитку української мови у Сумах?

10 липня об 11:00 у приміщенні Агенції промоції “Суми” (м. Суми, вул. Соборна, 27) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо сприяння розвитку української мови у місті Суми. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, науковцями, активістами та журналістами обговорять, як стимулювати розвиток державної мови у переважно російськомовному прикордонному місті.

Питання публічної консультації:

  1. Якими мають бути кроки місцевої влади для зміцнення статусу української мови?
  2. Як допомогти місцевим ЗМІ стати україномовними?

Запрошені учасники обговорення:

  • Віра Мотречко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії з питань контролю за дотриманням мовного законодавства у місті Суми;
  • Антоніна Данильченко, начальник управління освіти і науки Сумської міської ради;
  • Сергій П’ятаченко, кандидат філологічних наук, доцент;
  • Світлана Ревякіна, громадський діяч, голова Всеукраїнської правозахисної організації “Меморіал” імені Василя Стуса;
  • активісти.

Модератор: Наталія Орлова, представник ГО “Центр UA” у Сумській області.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Наталії Орлової – (066) 536 71 93.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.