Яким повинен бути бюджетний регламент Хмельницького?

18 Липня 2018
Яким повинен бути бюджетний регламент Хмельницького?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Яким повинен бути бюджетний регламент Хмельницького?

19 липня об 11:00 у приміщенні Хмельницької міської ради (вул.Гагаріна 3, зелена зала) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо запуску Бюджетного регламенту Хмельницького. Наразі громадяни та об’єднання громадян не беруть участі в формуванні бюджету міста через відсутність бюджетного регламенту. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, головними розпорядникам коштів, активістами та журналістами обговорять поточні пропозиції щодо запуску та формату Бюджетного регламенту, а також запропонують механізм формування бюджету із залученням громадськості.  

Питання публічної консультації:

  • Яким має бути бюджетний регламент Хмельницького?
  • Хто формуватиме склад робочої групи з питань формування проекту міського бюджету та затверджуватиме її склад?
  • Як мотивувати громадян долучатися до формування місцевого бюджету?

Учасники обговорення:

  • Модератор – Олег Черненко, координатор ГО “Центр UA” у Хмельницькій області;
  • Володимир Гончарук , заступник Хмельницького міського голови;
  • Представники головних розпорядників бюджетних коштів міста Хмельницького;
  • Громадські активісти.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олега Черненка – 097 440 94 54.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.