Яка доля Луцького ботанічного саду?

30 Липня 2018
Яка доля Луцького ботанічного саду?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Яка доля Луцького ботанічного саду?

31 липня о 15:00 у приміщенні Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку (м. Луцьк, вул. Паркова, 5) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо розвитку Луцького ботанічного саду. Луцький ботсад – пам’ятка природи загальнодержавного значення, доглядом якої останні декілька років не займаються. Наразі цінна зелена зона у центральній частині Луцька потребує юридичної перекваліфікації та програми розвитку. Тому представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою й активістами обговорять першочергові проблеми занепаду ботсаду, а також визначать оптимальні варіанти використання зеленої території в майбутньому.

Учасники обговорення:

  • Представники Луцької міської ради (керівництво)
  • Представники депутатського корпусу Луцької міської ради
  • Представники Управління екології Волинської ОДА
  • Представники Державної екоінспекції у Волинській області
  • Представники наукових установ або навчальних закладів
  • Представники Луцької дитячої залізниці
  • Представники профільних громадських організацій

Модератор – Марія Доманська, регіональна координаторка ГО “Центр UA” у Волинській області.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Доманської — (093) 873 72 80.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.