Як вдосконалити підходи до озеленення в Рівному?

30 Липня 2018
Як вдосконалити підходи до озеленення в Рівному?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Як вдосконалити підходи до озеленення в Рівному?

31 липня о 10.00 в інформаційно-освітньому просторі “Інфохаб” (вул. Словацького, 3а) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо розгляду проекту рішення “Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році”.

Захід — спільне відкрите засідання постійних депутатських комісій з питань міського господарства та з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненської міської ради з приводу проекту рішення “Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році” — ініційований головами депутатських комісій та організований за підтримки громадської організації “Центр UA”, громадської ініціативи “Сад історій в Рівному”, об’єднання громадських організацій  “Рада реформ Рівного” та 350.org.

Проект рішення “Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році” було опубліковано 15 червня на сайті Рівнеради та включено до порядку денного сесії завдяки підтримці електронної петиції рівнянами. Під час розгляду на останній сесії депутати відправили проект на доопрацювання та розгляд в комісіях.

Питання публічної консультації  це обговорення проекту рішення Рівнеради “Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році”, яким передбачено:

  • забезпечення обліку усіх зелених насаджень в місті Рівне у відповідності до вимог чинного законодавства та з урахуванням сучасних методів та технологій.
  • розробку “Програми розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2024 роки”.
  • встановлення мораторію на обрізку та видалення дерев у місті Рівне до прийняття “Програми розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2024 роки”, крім аварійних дерев та у разі, коли стан зелених насаджень загрожує життю, здоров’ю громадян чи майну громадян та/або юридичних осіб.

Запрошені учасники обговорення:

  • члени постійних депутатських комісій з питань міського господарства та з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненської міської ради;
  • депутати Рівненської міської ради;
  • представники управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради;
  • Олександра Сладкова, начальниця  відділу урбаністики Львівського КП “Інститут просторового розвитку”;
  • Оксана Майборода, координаторка громадської ініціативи “Сад історій в Рівному”.

Модераторка – Ірина Стасюк, координаторка ГО “Центр UA” у Рівненській області.

Захід відкритий для всіх заінтересованих сторін.

Довідково: ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном:

(068) 572 23 64, Майборода Оксана, координаторка громадської ініціативи “Сад історій в Рівному”;

(093) 567 89 38, Стасюк Ірина, координаторка ГО “Центр UA” в Рівненській області.