Як подолати кадровий голод в органах місцевого самоврядування Дніпра?

10 Липня 2018
Як подолати кадровий голод в органах місцевого самоврядування Дніпра?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Як подолати кадровий голод в органах місцевого самоврядування Дніпра?

6 липня об 11:00 у приміщенні Шевченківської районної у місті Дніпро ради відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонам щодо браку нових кадрів при реалізації задач в органах місцевого самоврядування Дніпра.

Нестача нових кваліфікованих працівників в місті є одним із викликів, який виник після отримання нових, розширених повноважень та можливостей для громади при впровадженні реформ. В рамках роботи кожного дня зростає потреба у нових висококваліфікованих кадрах, які б змогли допомогти реалізовувати сучасні проекти та втілити інноваційний підхід до роботи. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, керівниками та педагогами навчальних закладів, молоддю, активістами та журналістами обговорять проблеми, що виникають під час пошуку нових кадрів, а також напрацюють план дій щодо залучення молодих кваліфікованих працівників до роботи.

Питання публічної консультації:

  • Як стоїть проблема із браком нових кадрів в Дніпрі?
  • Чи в змозі навчальні заклади надавати якісну сучасну освіту для працівників місцевого самоврядування?
  • Чи готова міська влада забезпечити гідні умови для молодих кадрів?
  • Чи потрібно проходити працівники підвищення кваліфікації у зв’язку з реформуванням системи місцевого самоврядування?
  • Чи готові працівники виконкому до залучення нових кадрів?

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Віталія Жеганського — 067 640 13 30; [email protected].

Публічна консультація відбувається у рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.