Як ОСББ налагодити комунікацію з місцевою владою?

26 Червня 2018
Як ОСББ налагодити комунікацію з місцевою владою?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Як ОСББ налагодити комунікацію з місцевою владою?

27 червня о 16.00 у приміщенні Чернівецької міської ради (Центральна площа, каб. 105) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо змін в співпраці ОСББ та влади в Чернівцях. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, представниками ОСББ, активістами та журналістами обговорять проблеми комунікації між представниками ОСББ та представниками міського самоуправління.

ГО “Центр UA” у м. Чернівці вже втретє організовує публічну консультацію за участі представників міського самоврядування.

Питання публічної консультації:

  1. За яких умов можливе створення реєстру ОСББ, ЖБК, ЖБТ для оперативного інформування та посилення співпраці?
  2. Яка користь від створення кабінету для ОСББ на сайті Чернівецької міської ради?
  3. Що дасть місту належна організація протокольних зустрічей з представниками ОМС?
  4. Які перспективи налагодження механізму видачі довідок про державну реєстрацію місця проживання через ЦНАП Чернівецької міської ради.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Обершт, координаторка ГО “Центр UA” у м. Чернівці – 095 487 91 00.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

Фото – Антон Бурачек