В Рівному прийнято рішення про запровадження якісного підходу до озеленення — результати публічної консультації

31 Серпня 2018
В Рівному прийнято рішення про запровадження якісного підходу до озеленення — результати публічної консультації
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > В Рівному прийнято рішення про запровадження якісного підходу до озеленення — результати публічної консультації

Депутати Рівненської міської ради підтримали проект рішення «Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році», яким передбачена розробка «Програми розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2029 роки», що має бути розглянута міськрадою до 30 жовтня 2018 року.


Підтримка цього рішення сприятиме впровадженню якісного підходу до озеленення міста, покращенню системи догляду за зеленими насадженнями та раціональному розподілу коштів міського бюджету на першочергові потреби зеленого господарства міста.


Проект рішення був винесений за результатами розгляду петиції «Змінити підхід до озеленення Рівного!», що набрала необхідну кількість голосів. Петиція була оформлена у вигляді проекту рішення, що дозволила їй відразу потрапити на розгляд Рівненської міської ради.


Проект рішення пройшов обговорення та узгодження на депутатських комісіях та на відкритому спільному засіданні комісій з питань міського господарства та з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю в форматі публічної консультації. До розробки Положення долучались як представники уповноважених структур, так і громадські організації. Фінальну версію документу та час на розробку програми було обговорено й узгоджено під час другої публічної консультації з заінтересованими сторонами, яку організувала ГО “Центр UA”.  

Координаторка громадської ініціативи з озеленення міста «Сад історій в Рівному» та представниця об’єднання громадських організацій «Рада реформ Рівного» Оксана Майборода наголосила на важливості прийняття рішення: «Для нас це рішення сигналізує про обраний напрямок до впровадження якісно нової системи управління у сфері озеленення. Далі — робота над розробкою Програми, її обговорення та прийняття. Ми вже готові співпрацювати у форматі робочої групи з управлінням ЖКГ та іншими заінтересованими сторонами, залучати досвідчених спеціалістів, щоб у Рівному була ефективна Програма озеленення», — зазначила активістка.