Місто vs університет: чи дійдуть сторони згоди стосовно будівництва парковки на площі університету?

16 Липня 2018
Місто vs університет: чи дійдуть сторони згоди стосовно будівництва парковки на площі університету?
Головна > Публічні консультації в обласних центрах > Місто vs університет: чи дійдуть сторони згоди стосовно будівництва парковки на площі університету?

24 липня о 13:00 в приміщенні Інституту міста (пл. Ринок 1, Львівська міська рада, 1-ий поверх, каб. 108) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо потенційного будівництва паркінгу на площі біля університету імені Івана Франка у Львові. 

Ще в 2015 році міський голова Львова Андрій Садовий анонсував будівництво кількох підземних та надземних паркінгів в місті, зокрема, паркінгу біля університету. Однак ініціатива міста зіткнулась зі спротивом університетської спільноти: науковці та студенти наголошують на ризиках руйнування архітектурного середовища, а також створенні незручностей для університету, які зумовить будівництво  шум, вібрація, хаос на площі.

Представники громадської організації “Центр UA” спільно з представниками місцевої влади, студентами, архітекторами, адміністрацією університету та профільними фахівцями обговорять ключові переваги та ризики будівництва парковки.

Питання публічної консультації:

  • Які ключові ризики є у будівництві паркінгу на площі біля університету імені Івана Франка?
  • Як вплине будівництво паркінгу на вирішення проблеми паркування у місті загалом?
  • Чи буде збережено міський простір біля університету, у разі якщо паркінг буде збудовано?
  • Чи готові інвестори вкладати кошти у будівництво паркінгу на площі біля університету?

Спікери публічної консультації:

  • Юліан Чаплінський, головний архітектор міста;
  • Петро Волошин, завідувач кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології;
  • Володимир Качмар, голова профкому університету;
  • представники Львівської міської ради;
  • університетської спільноти.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора ГО “Центр UA” у Львівській області Соломії Саврук: (050) 289 12 10; [email protected].

Публічна консультація відбувається у рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.