Якою має бути транспортна реформа у Черкасах?

19 Вересня 2018
Якою має бути транспортна реформа у Черкасах?
Головна > Публічна політика > Якою має бути транспортна реформа у Черкасах?

21 вересня о 10.00 в малій сесійній залі Черкаської міської ради (вул. Д. (Байди) Вишневецького, 36, каб. 206) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо впровадження транспортної реформи у Черкасах.

Транспортна система Черкас не задовольняє потребу мешканців у зручному, доступному і безпечному пересуванні. Попри багаторічну публічну дискусію щодо рішень проблеми, впровадження транспортної реформи у місті досі гальмується. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, підприємцями та активістам обговорять проблеми та перспективи розвитку транспортної інфраструктури в Черкасах, зокрема, в частині покращення якості надання послуг пасажирам і впровадженні сучасних технологій обліку та контролю.

Питання публічної консультації:

  • Як має координуватися робота перевізників?
  • Як організувати швидке, комфортне і безпечне довезення пасажирів у будь-який куточок міста?
  • Як організувати зручну оплату транспорту?
  • Як залучити пасажирів до громадського контролю якості надання транспортних послуг й забезпечити взаємну відповідальність як перевізників, так і пасажирів?

Учасники обговорення:

  • Сергій Пасічник, модератор, координатор ГО “Центр UA” у Черкаській області
  • Юрій Ботнар, заступник міського голови Черкас
  • Віктор Євпак, керівник черкаської ІТ-компанії eKreative, розробник системи трекінгу громадського транспорту MapaMagic
  • Дмитро Кухарчук, голова Черкаського обласного осередку “Національного корпусу”, які є розробниками однієї з концепцій транспортної реформи в Черкасах
  • Євген Глєбов, голова Громадської ради при Черкаській ОДА.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтеся до Сергія Пасічника – (066) 217 24 55.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Powered by Froala Editor