Як запустити Молодіжний центр у Херсоні?

18 Вересня 2018
Як запустити Молодіжний центр у Херсоні?
Головна > Публічна політика > Як запустити Молодіжний центр у Херсоні?

19 вересня о 13:00 у приміщенні Креативного простору HUBWAY (вул. Перекопська, 1514) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо створення молодіжного центру в Херсоні.

Активісти низки громадських організацій планують створити у Херсоні молодіжний центр. Передбачено, що він стане центром відродження організованої неформальної освіти в обласному центрі за сучасними стандартами, принципами та методами молодіжної політики Європейського Союзу.

Стратегічна мета проекту – створення та довгострокове ефективне функціонування молодіжного центру у Херсоні європейського зразка як ключового інструменту молодіжної політики.

Громадська організація “Центр UA” спільно з місцевою владою, представниками громадських організацій і журналістами визначити принципи співпраці представників міської влади та активістів, ключові фокуси роботи та інструменти вимірювання ефективності існування молодіжного центру в Херсоні.

Питання публічної консультації:

  • Як організувати довгострокову оренду приміщення комунальної форми власності для Молодіжного центру?
  • У якій організаційно-правовій формі повинен діяти Молодіжний центр?
  • Як ефективно організувати роботу Молодіжного центру?

Учасники обговорення:

  • Шелухін Павло, координатор Асоціації молодіжних центрів у Херсоні
  • Вербицька Аліса, начальник управління комунальної власності Херсонської міської ради
  • Заболотний Олексій, начальник управління молоді та спорту Херсонської міської ради
  • Сух Валентин, депутат Херсонської міської ради
  • Матковський Євген, депутат Херсонської міської ради
  • Горланов Іван, депутат Херсонської міської ради.

Модератор – Сергій Нікітенко, координатор ГО “Центр UA” у Херсонській області.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенко – (050)547-05-59.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.