Санкції на діячів режиму Януковича

12 Квітня 2021
Санкції на діячів режиму Януковича
Головна > Моніторинг рішень > Санкції на діячів режиму Януковича

Президент запровадив чергові санкції

На кого вплине: В. Януковича, М. Азарова, В. Пшонку, С. Курченка, П. Лєбєдєва, Д. Саламатіна, С. Аксьонова, В. Колесніченка, В. Константінова, Н. Поклонську, на компанії Ендлес Мунлайт Лімітед та Трейдінг Філд Лімітед зареєстровані у Гонг-Конзі та ТОВ “ИСС-Софт”, зареєстроване в РФ.

Що змінює: накладає спеціальні обмеження на екс-президента Януковича, екс-високопосадовців часів Революції Гідності та на осіб, які брали активну участь в тимчасовій окупації Росією Криму. Загалом у списку 27 фізичних та 3 юридичні особи.

Що так: застосування санкцій щодо фізичних та юридичних осіб, які створюють загрози національній безпеці України є одним із способів реалізації невід’ємного права держави на самооборону.

Що не так: застосування санкцій щодо громадян України не відповідає Конституції.

Що замість: завершувати розслідування злочинів лідерів режиму Януковича та проводити заочний розгляд справ в судах.

Нам дуже приємно, що ви цікавитесь суспільно-політичним життям нашої країни!

Якщо вам подобається те, що ми робимо, пропонуємо вам стати патроном Центру спільних дій та підтримати нас щомісячним внеском від 3$ тут. Окрім цього, щомісячні внески дадуть змогу вам ближче познайомитися з командою та отримати наші додаткові продукти.

Зрештою, так ви допоможете нам робити аналітику регулярною, політику більш доступною, а діяльність влади – прозорою для громадян усієї країни.