Конкурси на держслужбу

09 Квітня 2021
Конкурси на держслужбу
Головна > Моніторинг рішень > Конкурси на держслужбу

Скасували ліквідацію терорганів Держгеокадастру

Хто ухвалив: уряд.

На кого вплине: землевласників, бізнес, органи місцевого самоврядування та державної влади, Кабмін, інші ЦОВВ.

Що змінює: скасовує рішення уряду про ліквідацію як юридичних осіб публічного права територіальних органів Держгеокадастру.

Чому важливо:

  • 6 листопада 2020 року Кабмін ухвалив рішення про ліквідацію терорганів Держгеокадастру
  • Роман Лещенко, міністр аграрної політики й колишній голова Держгеокадастру, пояснював, що це рішення є кроком до перетворення цієї інституції в орган, що надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру
  • за словами Романа Лещенка, міністра аграрної політики й колишнього голови Держгеокадастру, ліквідація терорганів мала дозволити заощадити 500 млн грн і спрямувати їх на оцифрування країни, оптимізацію реєстрів та повноцінний запуск Національної інфраструктури геопросторових даних
  • нещодавно фахівці Служби безпеки викрили схему зловживання чиновниками Держгеокадастру, тому рішення уряду може бути пов’язане із ризиками централізації відомства.

Що не так:  відсутність сталої державної політики. Уряд скасував рішення, яке ухвалив лише півроку назад.

Нам дуже приємно, що ви цікавитесь суспільно-політичним життям нашої країни!

Якщо вам подобається те, що ми робимо, пропонуємо вам стати патроном Центру спільних дій та підтримати нас щомісячним внеском від 3$ тут. Окрім цього, щомісячні внески дадуть змогу вам ближче познайомитися з командою та отримати наші додаткові продукти.

Зрештою, так ви допоможете нам робити аналітику регулярною, політику більш доступною, а діяльність влади – прозорою для громадян усієї країни.