“Країна сама себе не зробить”. Центр спільних дій випустив артбук однойменного конкурсу

15 Грудня 2022
“Країна сама себе не зробить”. Центр спільних дій випустив артбук однойменного конкурсу
Головна > Країна сама себе не зробить > “Країна сама себе не зробить”. Центр спільних дій випустив артбук однойменного конкурсу

Центр спільних дій випустив мистецький артбук “Країна сама себе не зробить”. До нього увійшли найкращі роботи учасників однойменного конкурсу.  

Ми запустили цей конкурс до повномасштабної війни та приурочили його до 30-тої річниці незалежності України. Тоді ми запросили молодь пофантазувати, якою буде Україна за 10 років, та подумати, яким має бути внесок кожного з нас, аби вона справді такою стала.  

Після 24-го лютого довелося не мріяти про майбутнє, а боротися за нього. І українці це робили і роблять кожен на своєму фронті. У тому числі на мистецькому.  

Ми дали можливість учасникам відрефлексувати на сьогодення: як змінюються люди під час війни, що кожен робить для перемоги та якою має бути Україна після війни. 

У конкурсі взяли участь 236 учасників, які подали 334 роботи. Майже половину робіт надіслали діти. У їхніх роботах, зокрема, багато йдеться про єдність, відповідальність та спільнодію. Це ті суперсили, які дозволяють нам ефективно захищати нашу свободу зараз і дозволять побудувати країну мрії у майбутньому.  

ЗАВАНТАЖИТИ АРТБУК 

Ми дякуємо українському бізнесу, який розуміє важливість участі громадян у співтворенні країни. 17 підприємств та медіа підтримали конкурс “Країна сама себе не зробить” інформаційно та матеріально, надавши призи для переможців та учасників.