Як обирати, аби не шкодувати: стартував освітній курс від ЧЕСНО

24 Жовтня 2018
Як обирати, аби не шкодувати: стартував освітній курс від ЧЕСНО
Головна > Контроль політиків > Як обирати, аби не шкодувати: стартував освітній курс від ЧЕСНО

23 жовтня стартував довгоочікуваний безкоштовний освітній курс «Як обирати, аби не шкодувати» від Громадського руху ЧЕСНО (Центр UA) на онлайн-платформі Prometheus.

Протягом чотирьох тижнів студенти навчаться протистояти дешевим (і дорогим) маніпуляціям політиків, не “вестись” на стародавні політичні міфи та вчасно розпізнавати його огидність популізм.

 

УВАГА, КОНКУРС!

ПЕРШІ П’ЯТЕРО слухачів, які отримають сертифікати про успішне завершення курсу, одержать суперпризи від найпопулярніших українських виконавців: гуртів ONUKA та DAKHABRAKHA. Імена переможців будуть оголошені в соцмережах ЧЕСНО – FB, Instagram та Twitter.

Нікуди відтягувати, вйо до знань!

Довідково:

Рух ЧЕСНО – громадська ініціатива ГО Центр UA, що бореться із політичною корупцією в Україні. Із 2011 року ми аналізуємо декларації та кар’єрний шлях політиків, розвиток і фінанси політичних партій, збираємо агітацію, навчаємо голосувати раціонально. Наша діяльність фінансується донорськими організаціями та країнами-партнерами Західної Європи та Північної Америки. Більше про гроші – тут.

Мета проекту – заохотити українців голосувати не навмання, керуючись емоціями, а раціонально, порівнюючи кандидатів, розпізнаючи брехню та популізм, обираючи більш гідних кандидатів. Про це – освітній курс на Prometheus.