Рух ЧЕСНО припиняє адвокацію виборчої реформи

12 Листопада 2018
Рух ЧЕСНО припиняє адвокацію виборчої реформи
Головна > Без категорії > Рух ЧЕСНО припиняє адвокацію виборчої реформи

Подальші дії з адвокації змін до виборчого законодавства — переходу до пропорційної системи з відкритими регіональними списками — продовжить ГО “Центр UA”.

За два місяці до старту президентської кампанії, Рух ЧЕСНО ухвалив рішення припинити адвокацію виборчої реформи у широкій коаліції з політичними партіями та сконцентруватися на моніторингу кандидатів президентських, парламентських та місцевих виборів. Крім того, ЧЕСНО продовжить освітню роботу з виборцями.

“З 2011 року Рух ЧЕСНО робить незалежний громадський моніторинг кандидатів та політичних партій під час виборів, і для нас важливо залишатися рівновіддаленими від усіх політичних сил та забезпечити неупереджену аналітику для виборців”, — зазначила Віта Думанська, координаторка Руху ЧЕСНО.

ГО “Центр UA”, невід’ємною частиною якого є Рух ЧЕСНО, продовжить адвокацію ухвалення нового виборчого законодавства із ситуативним залученням політичних партій. Разом з тим, громадська організація припиняє модерацію широкої коаліції політичних партій та громадських організацій з вимогою зміни виборчого законодавства.