Рух ЧЕСНО очолила Віта Думанська

11 Вересня 2018
Рух ЧЕСНО очолила Віта Думанська
Головна > Без категорії > Рух ЧЕСНО очолила Віта Думанська

У передвиборчий рік координаторкою Громадського руху ЧЕСНО стане Віта Думанська, яка до цього була лідеркою кампанії ЧЕСНО з контролю політичних фінансів “Стеж за грошима”.

Микола Виговський, який раніше очолював ЧЕСНО, надалі сконцентрується на адвокації виборчої реформи на посаді адвокаційного менеджера ГО Центр UA.

“Попереду на Україну чекає аж три виборчих кампанії – президентська, парламентська у 2019 та місцева – у 2020 роках. Рух ЧЕСНО має завдання упрозорити політичні фінанси, підвищити обізнаність громадян про політиків та політичні партії, а також допомогти українцям не лише зробити поінформований вибір, а й контролювати владу після обрання. ЧЕСНО не стане політичною партією. Це ініціатива двох громадських організацій ГО “ЦЕНТР UA” та ЦЕДEM. Ми не підтримуємо та не виступаємо проти жодних політиків чи політичних партій, але формуємо політичну пам’ять, на основі якої можна зробити виважений вибір”, – підкреслила нова координаторка ЧЕСНО.

Думанська співпрацює з ЧЕСНО із 2015 року. Вона має десятирічний досвід у проектному менеджменті, моніторингу та адвокації, програмному розвитку як неурядових, так і міжнародних організацій, фандрейзингу, HR-менеджменті.

Крім того, Думанська має успішний досвід реалізації проектів із Київською школою економіки, Світовим банком, працювала у складі атестаційної комісії при Національній поліції України та Антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ. У 2011 році Віта отримала науковий ступінь кандидатки економічних наук.

Громадський рух ЧЕСНО – це команда з моніторингу політиків і партій, що вже сьомий рік поспіль стоїть на варті прозорості та підзвітності можновладців і політиків усіх рівнів, а також прагне досягнення позитивних незворотних змін в країні.