Членство Ярослава Рущишина у Наглядовій Раді призупинено у зв’язку із участю у виборах

11 Червня 2019
Членство Ярослава Рущишина у Наглядовій Раді призупинено у зв’язку із участю у виборах
Головна > Без категорії > Членство Ярослава Рущишина у Наглядовій Раді призупинено у зв’язку із участю у виборах

Інформуємо, що один з членів Наглядової ради Центр UA Ярослав Рущишин, який є відомим бізнесменом та громадським діячем, ухвалив рішення взяти участь у виборах до Верховної Ради України. Ми бажаємо успіхів Ярославу Рущишину на виборах та призупиняємо його членство в Наглядовій раді Організації на період виборчої кампанії.

Зважаючи на активну виборчу кампанію до Верховної Ради України, Громадська організація Центр UA вчергове підкреслює свій політичний нейтралітет. Ми не сприяємо та не виступаємо проти жодних персоналій та/чи політичних партій аби забезпечити максимально збалансоване та об’єктивне інформування громадян про кандидатів в депутати ВРУ.

Як відповідальні представники громадянського суспільства ми послідовно виступаємо за збільшення прозорості та підзвітності органів влади і політиків, а також дотримуємось принципу політичного нейтралітету.

Центр UA – аналітично-адвокаційний центр та watchdog-хаб, який з 2009 року працює над вирішенням національних та локальних проблем. Наша мета – забезпечити умови для незворотних демократичних змін політичної системи України.

Довідково:

Ярослав Рущишин – львівський бізнесмен, громадський діяч. На початку 1990-х був одним з організаторів Студентського голодування на Майдані Незалежності. Співзасновник Мистецького об’єднання “Дзиґа”. Директор ВАТ “Троттола” – мережі швейних фабрик у Західній Україні. Співзасновник Львівської бізнес-школи (LVBS), сенатор Українського Католицького Університету.