Членство Ярослава Рущишина в Наглядовій раді Центр UA припинено у зв’язку з обранням до Верховної Ради України

14 Серпня 2019
Членство Ярослава Рущишина в Наглядовій раді Центр UA припинено у зв’язку з обранням до Верховної Ради України
Головна > Аналіз рішень > Членство Ярослава Рущишина в Наглядовій раді Центр UA припинено у зв’язку з обранням до Верховної Ради України

Інформуємо, що громадський діяч та бізнесмен Ярослав Рущишин припинив своє членство в Наглядовій раді Центр UA у зв’язку з перемогою на виборах до Верховної Ради України. 

Ми щиро вітаємо пана Рущишина із початком нового професійного етапу та бажаємо плідної роботи з реалізації його передвиборчої програми  в інтересах суспільства. 

Дотримуючись принципу політичного нейтралітету та незаангажованості, Центр UA продовжить роботу щодо збільшення прозорості та підзвітності органів влади та  новообраних народних депутатів України. 

Нагадуємо, що до початку виборчої кампанії членство Ярослава Рущишина в складі Наглядової ради Центр UA було призупинено до оголошення результатів виборів до ВРУ.

Довідково:

Ярослав Рущишин – львівський бізнесмен, громадський діяч. На початку 1990-х був одним з організаторів Студентського голодування на Майдані Незалежності. Співзасновник Мистецького об’єднання “Дзиґа”. Директор ВАТ “Троттола” – мережі швейних фабрик у Західній Україні. Співзасновник Львівської бізнес-школи (LVBS), сенатор Українського Католицького Університету. 

У липні 2019 року Ярослава Рущишина обрано народним депутатом України у 117 мажоритарному окрузі на Львівщині.