21 грудня у Києві – підсумки Всеукраїнського туру “ЗміниТИ”: чого вимагають українці від медичної та освітньої реформ

20 Грудня 2017
21 грудня у Києві – підсумки Всеукраїнського туру “ЗміниТИ”: чого вимагають українці від медичної та освітньої реформ
Головна > Реформа системи освіти > 21 грудня у Києві – підсумки Всеукраїнського туру “ЗміниТИ”: чого вимагають українці від медичної та освітньої реформ

21 грудня 2017 року об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) громадська організація «Центр UA» представить результати публічних консультацій з найактивнішими спільнотами 23 областей щодо впровадження змін у системі охорони здоров’я та в освіті. Тур “ЗміниТИ” реалізований спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України, а також із експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру CEDOS.

Впродовж 4 місяців представники місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, професійних медичних та освітянських спільнот, громадські активісти та журналісти обговорювали концепції секторальних реформ і виступали з пропозиціями змін та зауваженнями до формування нової державної політики профільними міністерствами.

Ми готові публічно презентувати успіхи й окреслити ризики впровадження медичної та освітньої реформи:

Як працює повний цикл вироблення публічної політики в сфері охорони здоров’я та освіти; Які позиції громад Міністерство охорони здоров’я врахувало при розробці медичних нормативних документів; Які позиції громад Міністерство освіти та науки врахувало при розробці освітніх нормативних документів; Ключові вимоги і побажання медиків та освітян щодо реалізації реформ.

Участь у події візьмуть:

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України; Лілія Гриневич, міністр освіти та науки України (очікується підтвердження);  Інна Борзило, виконавча директорка ГО «Центр UA»; Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ; Ірина Когут, експертка з освітньої реформи аналітичного центру CEDOS; Aстрід Коль, керівниця Групи комунікації, діалогу та налагодження зв’язків Програми «U-LEAD з Європою».

У вересні 2017 року громадська організація “Центр UA” вдруге вирушила у “Всеукраїнський тур “ЗміниТИ: Взаємодія заради змін”, щоб зібрати та врахувати позиції найактивніших спільнот країни для успішної розробки та впровадження реформ.

Тур було проведено за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», а також Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва і розвитку Sida. Детальніше – за посиланням.

Реєстрація журналістів відбуватиметься на місці за редакційними посвідченнями.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Голобородько – 096 466 92 10