Золотий тягар: що робити з комунальним спадком Ківерцівського району? — АНОНС

02 Травня 2019
Золотий тягар: що робити з комунальним спадком Ківерцівського району? — АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Золотий тягар: що робити з комунальним спадком Ківерцівського району? — АНОНС

У вівторок, 7 травня об 11:00 у приміщенні Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості (Волинська обл., м. Ківерці, вул. Киричука, 1) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо втрати ряду соціальних, освітніх та культурних послуг жителів Ківерцівської ОТГ через неможливість фінансування об’єктів та установ, які їх надають.

Мешканці Ківерцівської ОТГ занепокоєні через чутки про закриття 13-ти об’єктів та установ, що розташовані на території Ківерцівської ОТГ, але є власністю Ківерцівської районної ради. Зокрема, йдеться про культурні, мистецькі та освітні заклади – музеї, центри юнацької творчості та спортивні школи. Причиною проблеми є відсутність коштів на фінансування ряду цих об’єктів у бюджеті Ківерцівської районної ради. Тому на часі питання: що ж робити з цими установами району?

Громадська організація “Центр UA” разом із мешканцями Ківерцівської територіальної громади, депутатами місцевої та районної рад, громадськими активістами та представниками інших заінтересованих сторін обговорять цю проблему на публічній консультації.

Питання до обговорення:

  1. Як у довгостроковій перспективі забезпечити мешканців Ківерцівської ОТГ послугами, що наразі надаються 13-ма об’єктами у власності районної ради?
  2. Хто має фінансувати надання цих послуг?

Учасники консультації:

  • Наталія Стащук, заступниця начальниці Управління фінансів Ківерцівської РДА
  • Віталій Протасюк, заступник голови Ківерцівської районної ради
  • Володимир Жгутов, голова Ківерцівської об’єднаної громади
  • Марія Доманська, представниця ГО “Центру UA” у Волинській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Доманської за телефоном (093) 873 72 80 або на пошту [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Золотий тягар: що робити з комунальним спадком Ківерцівського району? — АНОНС