Операція “оптимізація”: як утримувати освітню мережу Ківерцівської ОТГ з найменшими втратами?

28 Жовтня 2019
Операція “оптимізація”: як утримувати освітню мережу Ківерцівської ОТГ з найменшими втратами?
Головна > Публічні консультації в громадах > Операція “оптимізація”: як утримувати освітню мережу Ківерцівської ОТГ з найменшими втратами?

30 жовтня о 12 годині в комунальному закладі міста Ківерці “Центр позашкільної освіти” (Волинська обл., м. Ківерці, вул. Киричука, 1) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми функціонування освітньої мережі Ківерцівської об’єднаної територіальної громади.

Після прийняття на баланс усіх шкіл, які підпорядковувалися районній раді, Ківерцівська об’єднана громада стикнулася із проблемою утримання освітньої мережі. Зокрема, через брак освітньої субвенції на оплату педагогічних працівників та оптимізацію технічного персоналу навчальних закладів. Такі обставини не дозволяють звести видатки на утримання освітньої мережі громади до реального показника.

Тому громадська організація ГО “Центр UA” разом із мешканцями Ківерцівської територіальної громади, головою та депутатами міської  ради, представниками освітніх закладів, громадськими активістами обговорять, які кроки необхідно здійснити, аби оптимізувати наявну освітню мережу громади  із найменшими втратами.

Питання до обговорення:

  1. Чи продовжувати оптимізацію освітньої мережі Ківерцівської ОТГ?

  2. Якими мають бути кроки оптимізації?

Учасники консультації:

  • Володимир Жгутов, голова Ківерцівської ОТГ

  • Олена Кузьмич, експертка Центру розвитку місцевого самоврядування

  • Марія Доманська, регіональна координаторка ГО “Центр.ЮА” у Волинській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Домансько за телефоном (093) 873 72 80 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Операція “оптимізація”: як утримувати освітню мережу Ківерцівської ОТГ з найменшими втратами?