Якою має бути профільна школа у Житомирській МОТГ?

27 Листопада 2019
Якою має бути профільна школа у Житомирській МОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Якою має бути профільна школа у Житомирській МОТГ?

29 жовтня о 18:00 у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо відсутності політики розвитку профільних шкіл в ОТГ Житомирської області.

Профільна школа має створювати сприятливі умови для орієнтації учнів на той чи інший вид майбутньої професійної діяльності. Водночас концепція профільного навчання в старшій  загальноосвітній школі розроблена не в повній мірі, що викликає ряд запитань як серед батьків, так і серед вчителів та директорів шкіл.

Громадська організація “Центр UA” разом з представниками освітянського середовища міста Житомира, громадськими активістами та представниками влади, обговорять проблемні моменти утворення профільних шкіл у ОТГ Житомирської області.

Питання до обговорення:

1. Якого напрямку мають бути профільні навчальні заклади у Житомирській МОТГ?

2. Які оптимальні механізми забезпечення якісної освіти у профільних школах? 

Учасники консультації:

  • Людмила Нагачевська, директорка Соловіївської ЗОШ

  • Дмитро Ткачук, експерт з інституційної підтримки розвитку децентралізації, голова Громадської організації “Молодіжний інтеграційний центр”;

  • Сергій Яцик, представник ГО “Центр UA” у Житомирській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Яцика за телефоном (098) 015 87 78 або на пошту [email protected] .

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Якою має бути профільна школа у Житомирській МОТГ?