Які умови необхідні для належного обслуговування багатоповерхових будинків у Черкаській ОТГ?

18 Вересня 2019
Які умови необхідні для належного обслуговування багатоповерхових будинків у Черкаській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Які умови необхідні для належного обслуговування багатоповерхових будинків у Черкаській ОТГ?

20 вересня об 11:00 в будинку культури Черкаської селищної ради (Донецька обл., с. Черкаське, бул. Шевченко, 18) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми погіршення стану багатоквартирних будинків у Черкаській ОТГ.

Стан 13 багатоквартирних будинків Черкаської ОТГ стрімко погіршується. Це відбувається через низькі тарифи на утримання багатоквартирних будинків, відсутність ринку управителів та неготовність з боку мешканців брати на себе відповідальність за стан будинків. В подальшому житловий фонд втратить свою привабливість та, ймовірно, зросте кількість незадоволених мешканців громади. 

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Черкаської територіальної громади, головами ОСББ, представниками комунальних підприємств селищної ради та небайдужими мешканцями обговорять шляхи покращення стану багатоперховних будинків.

Питання до обговорення:

  1. Як мешканцям багатоквартирних будинків отримувати якісні комунальні послуги та утримувати будівлі в належному стані?

  2. Звідки можна залучити додаткове фінансування на утримання багатоквартирних будинків? 

  3. Як мотивувати мешканців стати відповідальними власниками нерухомості?

Учасники консультації:

  • Сергій Падалка, голова Черкаської ОТГ

  • Марина Сидько, голова ОСББ “Городок-2009” с. Прелесне

  • Віктор Войтюк, голова ОСББ “Мрія” смт. Черкаське

  • Леонід Сітченко, представник ГО “Центр UA” у Луганській та Донецькій областях.

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном (095) 638 69 71 або на пошту leonid.sitchenko@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.