Як зробити роботу влади у новоствореній Керецьківській ОТГ ефективною?

28 Листопада 2019
Як зробити роботу влади у новоствореній Керецьківській ОТГ ефективною?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як зробити роботу влади у новоствореній Керецьківській ОТГ ефективною?

30 листопада 11.00 в залі Керецьківської Дитячої школи мистецтв (Закарпатська обл., с. Керецьки, вул.Головна 10), відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо розробки механізмів ефективної роботи  органів самоврядування об’єднаної територіальної громади.

Реформа децентралізації дає поштовх до формування дієздатного та найбільш наближеного до громадянина інституту влади – місцевого самоврядування. Ефективність роботи місцевих органів влади напряму  впливає на якість життя мешканців громади. На Закарпатті вже створені та функціонують шість об’єднаних громад і всі вигоди з реформування дають можливість позитивно оцінювати такий досвід.

Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Керецької територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами обговорять, як коректно та ефективно реалізувати всі можливості, які громада отримує внаслідок створення ОТГ.

Питання публічної консультації:

1. Як створити план проведення відкритих публічних обговорень пріоритетів розвитку громади та написання Стратегічного плану громади?

2. Як створити структуру управління ОТГ, яка забезпечить найефективнішу реалізацію плану розвитку ОТГ?

Учасники публічної консультації:

  • Михайло Мушко, начальник ДРПЧ №9

  • Іван Погоріляк, голова Перечинської ОТГ

  • Ігор Вишняк, модератор, представник ГО “Центр UA”. 

За додатковою інформацією звертайтесь до Ігоря Вишняка – 095-875-63-58. 

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як зробити роботу влади у новоствореній Керецьківській ОТГ ефективною?