Як зробити місто Калуш туристично-привабливим?

20 Листопада 2019
Як зробити місто Калуш туристично-привабливим?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як зробити місто Калуш туристично-привабливим?

21 листопада о 19:00 у приміщенні Калуської міської організації Спілки Української Молоді в Україні (Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Грушевського, 22) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо розвитку туризму в місті Калуш. 

Місто Калуш має чимало туристичних місць, зокрема в самому центрі міста знаходиться чимало пам’яток архітектури. Незважаючи на це, Калуш залишається недостатньо популярним туристичним напрямком.

Громадська організація “Центр UA” спільно з представниками влади, громадських активістів, туристів, краєзнавців, бізнесу та молоді обговорять, що потрібно зробити щоб залучити білше туристів до Калуша. 

Питання публічної консультації:

1. Як ефективно розробити туристичні маршрути в Калуші?

2. Звідки взяти кошти на оновлення туристичної інфраструктури міста?

3. Як створити якісну туристичну інфраструктуру міста?

Учасники публічної консультації:

  • Олег Мазур, волонтер, турист, керівник дружини ратників “Гарт”

  • Віктор Павлів, головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради

  • Мар’яна Проць, вчитель мистецтва

  • Андрій Фендик, представник ГО “Центр UA” у Львівській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Андрія Фендика — (097) 66 55 926.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як зробити місто Калуш туристично-привабливим?