Як зробити доступною оренду комунального майна в Чугуєві?

27 Червня 2018
Як зробити доступною оренду комунального майна в Чугуєві?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як зробити доступною оренду комунального майна в Чугуєві?

2 липня о 16.30 в приміщенні Чугуївської міської ради (вул. Старонікольська, 35а) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо вдосконалення механізму надання Чугуївською міськрадою комунального майна в оренду.

Досить часто керівники комунальних підприємств розпоряджаються майном міста непублічно. Відтак, сьогодні документи та операції щодо здачі приміщень комунальних підприємств під оренду є прихованими від громади. Тому представники громадської організації “Центр UA” спільно з депутатами Чугуївської міськради, керівниками комунальних підприємств міста, активістами та журналістами напрацюють прозорі та публічні механізми здачі комунальних приміщень в оренду для містян.

Питання публічної консультації:

  • Які проблеми виникають у міста та громадян через непрозорість надання комунального майна в оренду?
  • Як підвищити прозорість надання в оренду комунального майна Чугуєва?
  • Як реорганізувати сайт міськради, щоб надання майна в оренду стало публічним і прозорим?

Учасники обговорення:

  • Роман Ліхачов, депутат Чугуївської міськради
  • Сергій Рогозін, активіст Чугуївської правозахисної групи
  • Керівники комунальних підприємств міста (підтверджується участь)
  • Модераторка  Олександра Щукіна, координатор ГО “Центр UA” у Харківській області

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олександри Щукіної – (063) 111 10 09

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.