Як зробити діяльність органів місцевої влади більш прозорою та відкритою для мешканців Овруцької ОТГ?

26 Вересня 2019
Як зробити діяльність органів місцевої влади більш прозорою та відкритою для мешканців Овруцької ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як зробити діяльність органів місцевої влади більш прозорою та відкритою для мешканців Овруцької ОТГ?

27 вересня о 10:00 в приміщенні читального залу Овруцької центральної районної бібліотеки для дорослих ім. Андрія Малишка (м. Овруч, вул. Гетьмана Виговського, 6) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми низького рівня висвітлення діяльності органів місцевої влади для населення Овруцької ОТГ.

Овруцька міська об’єднана територіальна громада має  19 старостинських округів, а все населення громади складає більше  34 тис. осіб. Однак, самі мешканці майже не поінформовані про діяльність органів влади ОТГ, а тому в громаді зростає соціальна напруга. Зокрема, збільшується рівень неконструктивної критики, яка погіршує комунікацію із старостатами, представниками громадських організації та громадою загалом.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Овруцької територіальної громади, депутатами міської ради, громадськими активістами та фахівцями міської ради обговорять, як підвищити рівень висвітлення діяльності органів місцевої влади.

Питання до обговорення:

  1. Якої інформації про діяльність органів місцевої влади критично бракує мешканцям громади?

  2. Як оптимально доносити інформацію до громади Овруцької ОТГ?

  3. Чи доцільно створювати комунальне підприємство Овруцької міської ради для інформування мешканців про основні рішення влади?

Учасники консультації:

  • Оксана Левківська, начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької ОТГ 

  • Сергій Яцик, представник ГО “Центр UA” у Житомирській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Яцика за телефоном (098) 015 87 78 або на пошту [email protected] .

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як зробити діяльність органів місцевої влади більш прозорою та відкритою для мешканців Овруцької ОТГ?