Як зробити бібліотеки та будинки культури Білокуракинської ОТГ привабливими для відвідувачів?

26 Листопада 2019
Як зробити бібліотеки та будинки культури Білокуракинської ОТГ привабливими для відвідувачів?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як зробити бібліотеки та будинки культури Білокуракинської ОТГ привабливими для відвідувачів?

29 листопада об 11:00 в залі засідань Білокуракинської селищної ради (Луганська обл., смт. Білокуракине, пл. Шевченка, буд. 4) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми забезпечення закладами культури Білокуракинської ОТГ потреб мешканців в дозвіллі та самоосвіті. 

Мешканці Білокуракинської ОТГ все менше користуються послугами бібліотек та закладів культури. Основними причинами цього є те, що на базі закладів культури проводиться недостатня кількість заходів та книжкові фонди бібліотек не оновлюються.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Білокуракинської територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами, обговорять шляхи вдосконалення формату роботи закладів культури та бібліотек Білокуракинської ОТГ.

Питання до обговорення:

  1. Що мають пропонувати бібліотеки та будинки культури, аби бути корисними громаді?

  2. Як спонукати мешканців відвідувати бібліотеки та будинки культури?

  3. Які джерела додаткового фінансування можна залучити для вирішення проблеми?

Учасники консультації:

  • Сергій Сірик,  голова Білокуракинської ОТГ, Білокуракинський селищний голова

  • Леонід Сітченко, представник ГО “Центр UA” у Луганські та Донецькій областях.

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном (095) 638 69 71 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як зробити бібліотеки та будинки культури Білокуракинської ОТГ привабливими для відвідувачів?