Як змінити підхід до поводження зі сміттям у місті Калуш?

20 Листопада 2019
Як змінити підхід до поводження зі сміттям у місті Калуш?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як змінити підхід до поводження зі сміттям у місті Калуш?

21 листопада о 16:00 у приміщенні Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Пушкіна, 9, корпус А) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо якісного поводження зі сміттям у місті Калуш. 

Влітку 2019 року влада міста намагалась вирішити проблему сміття у громаді, встановивши на території ОТГ сміттєві баки для різних побутових відходів. Наразі зовсім мало смітників розмістили біля торгових закладів, державних установ, немає контейнери для роздільного сміття, будівельне сміття часто викидають у загальні баки. Через слабке розуміння, відсутність навиків сортування відходів та дієвого покарання за порушення правил благоустрою екологічний стан громади дедалі погіршується, в той час як рівень захворюваності серед мешканців зростає. Крім цього, громада втрачає інвестиційну привабливість.

Громадська організація “Центр UA” спільно з представниками влади, громадських активістів, туристів, краєзнавців, бізнесу та молоді обговорять, як вирішити проблему зі сміттям у Калуші. 

Питання публічної консультації:

1. Як ініціювати підняття штрафів за засмічення міста?

2. Які заходи потрібно провести в Калуші, щоб спонукати жителів відповідально поводитись зі сміттям?

3. Як ефективно налагодити систему сортування сміття?

Учасники публічної консультації:

  • Василь Ільницький, заступник директора – начальник відділу калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  • Сергій Федорів, громадський активіст

  • Андрій Фендик, представник ГО “Центр UA” у Львівській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Андрія Фендика — (097) 66 55 926.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як змінити підхід до поводження зі сміттям у місті Калуш?