Як запровадити ефективний та дієвий конкурс місцевих ініціатив мешканців Рожищ?

10 Грудня 2019
Як запровадити ефективний та дієвий конкурс місцевих ініціатив мешканців Рожищ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як запровадити ефективний та дієвий конкурс місцевих ініціатив мешканців Рожищ?

11 грудня о 16 годині в приміщенні Рожищенської міської ради відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми запровадження конкурсу місцевих ініціатив у міста Рожище.

Рожищенська міська рада хоче розширити формат співпраці із мешканцями міста й планує запровадити конкурс місцевих ініціатив. Аби зробити його ефективним, орган місцевого самоврядування має потребу проконсультуватися із активними рожищанами та представниками громадських організацій, що існують у громаді.

Тому громадська організація “Центр UA” разом із мешканцями Рожищенської територіальної громади, головою та депутатами міської ради, представниками виконавчого апарату ради, громадськими активістами обговорять, який формат та пріоритетні теми є прийнятними та найефективнішими для влади й громади груп інтересів.

Питання до обговорення:

  1. Який формат конкурсу місцевих ініціатив є найбільш прийнятним та найефективнішим?

  2. Що у описі алгоритму конкурсу є принциповим та пріоритетним? 

Учасники консультації:

  • Ірина Гундир, секретар Рожищенської міської ради

  • Марія Доманська, регіональна координаторка ГО “Центр UA” у Волинській області

  • Ірина Гайдучик, голова ГО “Волинський інститут права”. 

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Доманської за телефоном (093) 873 72 80 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як запровадити ефективний та дієвий конкурс місцевих ініціатив мешканців Рожищ?