
20 листопада о 18:30 у приміщенні офісу Калуської міської організації Спілки української Молоді в Україні (Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Грушевського, 22) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо активізації молоді у місті Калуші.
Наразі у Калуші проводиться недостатньо культурно-масових заходів. Попри намагання міської ради проводити конкурси та проекти для молодіжних рад та громадських організацій, така пропозиція не завжди підтримується молодими мешканцями громади через відсутнє належне фінансування. Влада громади має на меті більше залучати молодь до участі в культурно-просвітницькому чи суспільному житті, аби обговорювати прийняття рішень у міській раді.
Громадська організація “Центр UA” спільно з представниками влади, громадських активістів, вчителів, священиків та молоді обговорять, у який спосіб активізувати молодь міста Калуш.
Питання публічної консультації:
1. Що потребує молодь Калуша для дозвілля та самоосвіти?
2. Як заохотити молодь Калуша бути активним громадянами у місті?
3. Як найкраще організувати стажування та волонтерство для молоді в Калуші?
Учасники публічної консультації:
-
Володимир Климентій, заступник начальника управління – начальник відділу праці, пенсійного забезпечення та соціальних інспекторів управління Соціального захисту населення Калуської міської ради
-
Василь Ільницький, заступник директора – начальник відділу калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
-
Юрій Іляш, викладач Прикапатського національного університету ім. Стефаника
-
Іванка Климентій, голова Калуської міської організації Спілки української Молоді в Україні
-
Андрій Фендик, представник ГО “Центр UA” у Львівській області.
За додатковою інформацією звертайтесь до Андрія Фендика — (097) 66 55 926.
Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Якщо вам сподобалась ця публікація, то можете підтримати нас
Підтримати