Як заохотити мешканців Шумської ОТГ сплачувати податки на нерухомість? — АНОНС

21 Травня 2019
Як заохотити мешканців Шумської ОТГ сплачувати податки на нерухомість? — АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як заохотити мешканців Шумської ОТГ сплачувати податки на нерухомість? — АНОНС

29 травня о 14:00 в залі засідань Шумської ОТГ (Тернопільська обл., м. Шумськ, вул. Українська, буд. 59)відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми недоотримання коштів в бюджет громади від плати за землю і податку на нерухоме майно.

У Шумській ОТГ лише одиниці домогосподарств мають зареєстровану нерухомість, водночас відсутні дієві механізми примусу або заохочення мешканців реєструвати нерухоме майно. Тому громада недоотримує кошти в бюджет, які згодом можна було б використати на розвиток ОТГ. 

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Шумської ОТГ, посадовцями, депутатами, представниками фіскальної служби обговорять, як забезпечити надходження коштів в бюджет Шумської ОТГ від плати за землю та податку на нерухоме майно.

Питання до обговорення:

  1. Як заохотити/примусити мешканців реєструвати нерухомість?
  2. Чи доцільно підвищувати ставки плати за землю і податку на нерухоме майно? У який спосіб?

Учасники консультації:

  • Володимир Плетюк, голова Шумської ОТГ
  • Павло Іванечко, голова МГО “Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів”
  • Юлія Ковальчук, представниця ГО “Центр UA” у Тернопільській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Юлії Ковальчук  за телефоном 0678337321 або на пошту [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.