Як задовольняти інтереси у розвитку молоді Вільховецької ОТГ? – АНОНС

14 Червня 2019
Як задовольняти інтереси у розвитку молоді Вільховецької ОТГ? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як задовольняти інтереси у розвитку молоді Вільховецької ОТГ? – АНОНС

17 червня о 13.00 в залі Вільховецької сільської ради (Закарпатська обл., с. Вільхівці, вул. Леніна 118) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами про те, як мотивувати молодь Вільховецької ОТГ залишатися в громаді.

Участь молоді у вирішенні проблем в громаді має важливе значення для розбудови відкритого та демократичного суспільства. Однак, у Вільховецькій ОТГ молодь часто нарікає, що їхні інтереси практично не враховують, хоча також визнають недостатню обізнаність у можливостях задоволення своїх потреб. Через власну нереалізованість молодь все частіше скаржиться на рівень життя у країні, натомість зростає рівень алкоголізму та наркоманії.  

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками локальних органів місцевого самоврядування і молодіжними активістами обговорять питання розробки та створення ряду інструментів, за допомогою яких активна молодь змогла б ефективно комунікувати й співпрацювати з владою.

Питання до обговорення :

  1. Як забезпечити врахування інтересів молоді при прийнятті рішень радою ОТГ?
  2. Як мотивувати молодь спільно працювати для розвитку Вільховецької ОТГ?

Учасники консультації:

  • Михайло Цірик, голова Вільховецької ОТГ
  • Міла Кричфалушій, представник відділу зв’язків з громадськістю Вільховецької ОТГ
  • Ігор Вишняк, модератор, представник ГО “Центр UA” у Закарпатській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ігоря Вишняка – 095-875-63-58.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як задовольняти інтереси у розвитку молоді Вільховецької ОТГ? – АНОНС