Як задовольнити інтереси і потреби молоді Клесівської ОТГ?

25 Жовтня 2019
Як задовольнити інтереси і потреби молоді Клесівської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як задовольнити інтереси і потреби молоді Клесівської ОТГ?

28 жовтня о 12:00 у приміщенні будинку культури смт. Клесів (Рівненська обл., смт. Клесів, вул. Свободи, 17) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо залучення молоді до життя громади та створення умов для їхнього розвитку і дозвілля.

Тенденція масової міграції молоді України та орієнтованість на іноземні країни – це нові виклики для розвитку громад. Зокрема, владі громади слід створити умови для особистісного становлення, соціальної активності та зайнятості молодих осіб, аби вони не тільки залишалися працювати у громаді, але й брали активну участь у її розбудові й розвитку. У молоді вже виникають потреби в позаурочному навчанні та різних формах цікавого та корисного проведення вільного часу. У цьому контексті потреби й очікування молодих людей мають стати важливим вихідним пунктом для проектування заходів, спрямованих також на розвиток громади.

Майбутнє Клесівської ОТГ залежить від того, чи матиме прогресивна молодь перспективи для самореалізації та зацікавленість у розвитку громади. Саме тому громадська організація “Центр UA” разом з молоддю Клесівської ОТГ, представниками ГО, посадовцями та депутатами обговорять, як забезпечити врахування інтересів молоді при ухваленні рішень радою громади та створити простір для саморозвитку та дозвілля молоді на території ОТГ.

Питання до обговорення:

  1. Що потрібно для успішної реалізації молоді в громаді? 

  2. Де шукати можливості для розвитку молоді в селі?

  3. Що має передбачати програма розвитку молоді Клесівської громади?

 Учасники публічної консультації:

  • Василь Гриник, голова Клесівської селищної ради

  • Катерина Бондар, начальниця фінансового відділу Клесівської селищної ради

  • Ярослав Щевич, житель села Карпилівка 

  • Царук Наталія, вчитель біології, основ екології, керівник еколого- натуралістичного гуртка “Пагінець” Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ініціатива Zero Waste School & Forest Клесів

  • Ірина Стасюк, модератор заходу, представниця ГО “Центр UA” у Рівненській області.

Список учасників може бути доповнений.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Стасюк — 093 567 89 38, [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як задовольнити інтереси і потреби молоді Клесівської ОТГ?