Як забезпечити потреби молоді в Баранинській ОТГ?

02 Грудня 2019
Як забезпечити потреби молоді в Баранинській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як забезпечити потреби молоді в Баранинській ОТГ?

6 грудня о 12.00 в залі Великолазівської ЗОШ (Закарпатська область, Баранинська ОТГ, с. Великі Лази, вул. Вознесенська) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо можливих способів залучення молоді до процесу прийняття рішень у Бараниниській ОТГ.

Участь молоді у процесах прийняття рішень та вирішенні проблем в громаді має важливе значення для розбудови відкритого, демократичного, солідарного суспільства. Однак, у Бараниниській ОТГ молодь часто нарікає на те, що їхні інтереси в процесі прийняття рішень практично не враховують, хоч визнають свою недостатню обізнаність в методах доведення необхідності підтримки їхніх поглядів та потреб. Через нереалізованість власних можливостей, серед молоді все більше росте рівень незадоволеності власною країною, алкоголізму та наркоманії, а також виникає бажання виїхати за кордон.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками локальних органів місцевого самоврядування і молодіжними активістами обговорять, за допомогою яких інструментів активна молодь змогла б комунікувати й співпрацювати із владою. 

Питання до обговорення:

  1. Як залучити молодь та враховувати її інтереси в процесі прийняття рішень радою ОТГ?

  2. Що має передбачати довгострокова молодіжна політика Баранинської ОТГ?

Учасники консультації:

  • Микола Яцков, юрист, менеджер НУО КАПЛ “Вестед”

  • Оксана Кидора, виконавчий директор БФ “Центр громадських ініціатив”

  • Ігор Вишняк, регіональний координатор ГО “Центр ЮА”

За додатковою інформацією звертайтесь до  Ігоря Вишняка за телефоном (095) 87 56 358 [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як забезпечити потреби молоді в Баранинській ОТГ?