Як забезпечити ефективне управління багатоквартирними будинками Новоукраїнської ОТГ? — АНОНС

24 Травня 2019
Як забезпечити ефективне управління багатоквартирними будинками Новоукраїнської ОТГ? — АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як забезпечити ефективне управління багатоквартирними будинками Новоукраїнської ОТГ? — АНОНС

27 травня о 13:00 у приміщенні Новоукраїнської міської ради (Кропивницька обл., м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій Новоукраїнської ОТГ.

У громаді 69 багатоквартирних будинків, мешканці яких не можуть визначитись з управителями будинків, оскільки не ознайомлені із новим законодавством, перевагами та недоліками кожної з форм управління. Тому місцева влада вирішує питання призначення управителів самостійно в “ручному режимі”. Водночас профільне комунальне підприємство потребує кадрів, належного фінансування та матеріально-технічної бази для надання послуг.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями багатоквартирних будинків Новоукраїнської територіальної громади, представниками виконавчого комітету міської ради, громадськими активістами та представниками КП “Водокомунгосп” обговорять, як налагодити ефективний діалог між владою та громадою у сфері ЖКГ.

Питання до обговорення:

  1. Яке управління багатоквартирними будинками потрібне для забезпечення потреб жителів Новоукраїнської громади?
  2. Як розширити ринок управителів?
  3. Як мотивувати мешканців стати відповідальними власниками нерухомості?

Учасники консультації:

  • Людмила Білокоз, заступниця міського голови м. Новоукраїнка
  • Артем Кошель, начальник відділу з питань ЖКГ Новоукраїнської міської ради
  • Яна Сапожнікова, представниця ГО “Центр UA” у Кропивницькій області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Яни Сапожнікової за телефоном (095) 718 40 55 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як забезпечити ефективне управління багатоквартирними будинками Новоукраїнської ОТГ? — АНОНС