Як вирішити проблему засмічення Первозванівської ОТГ?

10 Жовтня 2019
Як вирішити проблему засмічення Первозванівської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як вирішити проблему засмічення Первозванівської ОТГ?

11 жовтня о 13:00 в будинку культури Степової сільської ради (с. Степове, вул. Центральна, 6) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми стихійних сміттєзвалищ та недбалого ставлення до екології у Первозванівській ОТГ.

У Первозванівській ОТГ гостро стоїть проблема із засміченням території громади. Місцеві мешканці недостатньо поінформовані про ймовірні екологічні загрози від власної недбалості: організовують стихійні сміттєзвалища, відмовляються підписувати договори на централізоване вивезення сміття, а також не сортують його.

Громадська організація “Центр UA” разом з представниками місцевої влади, громадськими активістами та місцевими жителями ОТГ обговорять, як уникнути екологічного лиха в об’єднаній громаді.

Питання до обговорення:

  1. Як налагодити процес вивозу сміття із усіх територій ОТГ?

  2. У який спосіб організувати сортування та переробку окремих видів шкідливого сміття?

  3. Як змінити поведінку мешканців, які свідомо шкодять місцевій екології?

Учасники консультації:

  • Тетяна Назаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Первозванівської сільської ради

  • Карина Ковальчук, заступниця голови ГО “Перспектива молоді”

  • Яна Сапожнікова, представниця ГО “Центр UA” у Кіровоградській області

За додатковою інформацією звертайтесь до Яни Сапожнікової за телефоном (095) 718 40 55 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як вирішити проблему засмічення Первозванівської ОТГ?