Як вирішити проблему з безпритульними собаками у Первозванівській ОТГ?

06 Грудня 2019
Як вирішити проблему з безпритульними собаками  у Первозванівській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як вирішити проблему з безпритульними собаками у Первозванівській ОТГ?

7 грудня о 10:30 в будинку культури Первозванівської сільської ради (с. Первозванівка, вул. Гагаріна, 4) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо перегляду програми стерилізації та щеплення безпритульних тварин громади у Первозванівській ОТГ.

У Первозванівській ОТГ програма стерилізації безпритульних собак на рівні громади не діє злагоджено і централізовано, а безпритульні тварини продовжують розмножуватися, що суттєво збільшує імовірність нападів на людей та розповсюдження сказу. Наразі, притулок для бродячих тварин відсутній, що також значно ускладнює процедуру необхідної перетримки стерилізованих та щеплених собак. Періодично мешканці громади висловлюють занепокоєння ситуацією із безпритульними тваринами у соцмережах, трапляються непоодинокі випадки негуманного поводження із бродячими собаками.

Громадська організація “Центр UA” спільно з органами місцевого самоврядування, ветеринарами та небайдужими мешканцями обговорять, якими гуманними способами можна зменшити кількість безпритульних собак та яким має бути притулок для тварин у Первозванівській ОТГ.

Питання до обговорення:

  1. Як гуманно зменшити кількість безпритульних собак та убезпечити їх від хвороб?

  2. Як підвищити рівень зоовідповідальності мешканців громади?

  3. Яким має бути притулок для тварин та хто за нього відповідатиме?

Учасники консультації:

  • Олена Кузьменко, заступниця голови Первозванівської ОТГ 

  • Тетяна Назаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Первозванівської сільської ради

  • Яна Бабак, представниця ГО “Центр UA” у Кіровоградській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Яни Бабак за телефоном (095) 718 40 55 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як вирішити проблему з безпритульними собаками  у Первозванівській ОТГ?