Як вибудувати комунікації Прибужанівської ОТГ?

10 Грудня 2019
Як вибудувати комунікації Прибужанівської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як вибудувати комунікації Прибужанівської ОТГ?

12 грудня об 11:00 в приміщенні сільської ради (Миколаївська обл., с. Прибужани, вул. Одеська, 18) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо відсутності послідовної комунікації з боку ради Прибужанівської ОТГ.

Комунікаційна стратегія Милівської ОТГ не розроблена і у громади не існує позиціонування для інвесторів. До того ж, рада ОТГ досі не залучала спеціалістів-комунікаційників, що призводить до зневіри мешканців у спроможність громади і їхньої пасивності, відсутності розвитку партисипативної демократії на місцевому рівні.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Пибужанівської територіальної громади, депутатами селищної ради та громадськими активістами обговорять, як вибудувати внутрішні та зовнішні комунікації ОТГ.

Питання до обговорення:

  1. Якою має бути довгострокова комунікаційна стратегія ОТГ?

  2. Які джерела фінансування можна залучити для вирішення проблеми?

  3. Як залучити найбільш якісні кадри для комунікації політики ОТГ?

Учасники консультації:

  • Олександр Тараненко, голова ОТГ
  • Тетяна Степанова, регіональна представниця ГО “Центр UA” в Миколаївській області

 За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової  за телефоном (073) 479 21 96 на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як вибудувати комунікації Прибужанівської ОТГ?