Як вибудувати комунікації Милівській ОТГ?

26 Липня 2019
Як вибудувати комунікації Милівській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як вибудувати комунікації Милівській ОТГ?

29 липня о 10:00 в приміщенні Милівської селищної ради (Херсонська обл., с. Милове, вул. Бериславська, буд. 36) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо відсутності послідовної комунікації з боку ради Милівської ОТГ.

Комунікаційна стратегія Милівської ОТГ не розроблена і у громади не існує позиціонування громади для інвесторів. До того ж  рада ОТГ досі не залучала спеціалістів-комунікаційників, що призводить до зневіри мешканців у спроможність громади і їхньої пасивності, відсутності розвитку партисипативної демократії на місцевому рівні.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Мілівської  територіальної громади, депутатами селищної ради та громадськими активістами обговорять, як вибудувати внутрішні та зовнішні комунікації ОТГ.

Питання до обговорення:

  1. Якою має бути довгострокова комунікаційна стратегія ОТГ?

  2. Які джерела фінансування можна залучити для вирішення проблеми?

  3. Як залучити найбільш якісні кадри для комунікації політики ОТГ?

Учасники консультації:

  • Олег Яхнієнко, голова Милівської ОТГ

  • Любов Ляшенко, начальниця фінансового відділу

  • Таміла Буднік, головний бухгалтер

  • Тетяна Кучанська, завідуюча  дитсадка

  • Людмила Дмиш, директорка школи

  • Сергій Нікітенко, регіональний представник ГО “Центр UA” у Херсонській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенка за телефоном (050) 547 05 59 або на пошту most.ks.ua@gmail.com .

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як вибудувати комунікації Милівській ОТГ?