Як вибудувати цифрові комунікації Бузької ОТГ?

05 Грудня 2019
Як вибудувати цифрові комунікації Бузької ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як вибудувати цифрові комунікації Бузької ОТГ?

6 грудня об 11:00 в приміщенні Бузького сільського клубу (Миколаївська обл, с. Бузьке, вул.Отамана Григор’єва, 276) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо відсутності комунікації та системної співпраці керівництва ОТГ з громадськістю.

Бузька ОТГ досі не має комунікаційної стратегії, а також у громади не існує ефективного позиціонування громади для інвесторів. До того ж рада ОТГ досі не залучала спеціалістів-комунікаційників, що стає наслідком зневіри мешканців у спроможність громади та їхньої пасивності, відсутності розвитку партисипативної демократії на місцевому рівні.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями територіальної громади, депутатами селищної ради та громадськими активістами обговорять, як вибудувати внутрішні та зовнішні комунікації ОТГ.

Питання до обговорення:

1. Якою має бути довгострокова комунікаційна стратегія ОТГ?

2. Які джерела фінансування можна залучити для вирішення проблеми?

3. Як залучити найбільш якісні кадри для комунікації політики ОТГ?

Учасники консультації:

  • Юрій Заволока, голова Бузької громади

  • Анастасія Супрун, експерт з комунікації

  • Тетяна Степанова, регіональна представниця ГО “Центр UA”.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової за адресою [email protected]  за телефоном 073-79-21-96.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як вибудувати цифрові комунікації Бузької ОТГ?