Як реалізувати права бездомних осіб на Миколаївщині? – АНОНС

20 Червня 2019
Як реалізувати права бездомних осіб на Миколаївщині? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як реалізувати права бездомних осіб на Миколаївщині? – АНОНС

21 червня о 10.00 в офісі Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Миколаївській області (м. Миколаїв, вул.Образцова, 4а/2) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми порушення прав на відновлення втрачених прав і повернення до самостійного, повноцінного життя бездомних громадян Миколаївщини. 

Часто до бездомних людей ставляться як до вигнанців суспільства. Більше того, їхні права на медичну допомогу, тимчасове проживання, отримання безкоштовного теплого одягу та взуття порушують. Тому їх складно потім інтегрувати до нормального життя міста.  

Громадська організація “Центр UA” разом із регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Миколаївській області, представниками влади, юристами та мешканцями міста обговорять, чого потребують бездомні мешканці Миколаєва та як налагодити ефективну співпрацю між владою і громадянами, аби допомогти бездомним.

Питання до обговорення:

  1. Як визначити, чого бракує бездомним мешканцям Миколаєва та як ці потреби забезпечити?
  2. Як оптимізувати роботу Центру реінтеграції бездомних осіб?
  3. Як налагодити співпрацю між представниками правоохоронних органів, соціальною службою та громадянами, аби допомогти бездомним громадянам?

Учасники консультації:

  • Світлана Одінцова, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області
  • Наталія Гнатуша, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у миколаївській області
  • Олександр Гайдуков, директор Центру реінтеграції бездомних громадян
  • Тетяна Степанова, регіональна представниця ГО “Центр. Ua” у Миколаївській області

За додатковою інформацією звертайтесь до Степанова Тетяна Юріївна за телефоном 073-479-21-96  чи на e-mail [email protected]