Як підвищити туристичну привабливість Шумської ОТГ?

20 Листопада 2019
Як підвищити туристичну привабливість Шумської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як підвищити туристичну привабливість Шумської ОТГ?

26 листопада о 10:00 у залі засідань Шумської ОТГ (Тернопільська обл., м. Шумськ, вул. І. Франка, 30) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо підвищення конкурентоспроможності регіонального туристичного продукту на внутрішньому ринку.

Шумська ОТГ забезпечена ресурсами, здатними генерувати значний туристичний інтерес. На території громади розташовані 55 архітектурних об’єктів, внесених до Державного реєстру пам’яток України. Поблизу знаходяться відомі туристичні населені пункти (Кременець, Дубно, Острог), тому Шумськ має шанси приєднатися до переліку місць, які відвідують туристи.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Шумської ОТГ, представниками ГО, посадовцями та депутатами обговорять, як залучити мешканців до розкриття туристичного потенціалу Шумської громади та як підвищити впізнаваність ОТГ на території України й сформувати її унікальний бренд, а також, як розвинути туристичну інфраструктуру та підвищити якість туристичного обслуговування.

Питання до обговорення:

1. Як залучити мешканців до розкриття туристичного потенціалу Шумської ОТГ?   

2. Як підвищити якість і розширити асортимент туристично-рекреаційних послуг ОТГ?

3. Як сформувати та утвердити туристичний бренд Шумщини?

Учасники консультації:

  • Володимир Плетюк, голова Шумської ОТГ

  • Ігор Ткачук, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

  • Іванна Мрига, голова ГО “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”

  • Юлія Ковальчук, представниця ГО “Центр UA” у Тернопільській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Юлії Ковальчук  за телефоном 0678337321 або на пошту [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як підвищити туристичну привабливість Шумської ОТГ?