Як підвищити рівень екологічної свідомості мешканців Дунаєвецької міської ОТГ?

18 Листопада 2019
Як підвищити рівень екологічної свідомості мешканців Дунаєвецької міської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як підвищити рівень екологічної свідомості мешканців Дунаєвецької міської ОТГ?

19 листопада об 10:00 в приміщенні центральної бібліотеки міста Дунаївці (Хмельницька обл., м. Дунаївці, вул. Красінських, 3) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо підвищення екологічної свідомості мешканців Дунаєвецької міської ОТГ.

Мешканці Дунаєвецької міської ОТГ досить часто засмічують ліси та зелені зони хаотичними сміттєзвалищами твердих побутових відходів. Це призводить до погіршення екологічного стану в громаді.

Громадська організація “Центр UA” разом з керівництвом громади, депутатами міської ради, громадськими активістами та представниками старостинських округів обговорять, як підвищити екологічну свідомість мешканців громади й зробити Дунаєвєцьку ОТГ та її околиці чистішими.

Питання до обговорення:

  1. Яка структура Дунаєвецької міської ОТГ зможе забезпечити контроль за екологічною ситуацією в громаді?

  2. Які заходи повинна включати програма боротьби з несанкціонованими звалищами твердих побутових відходів Дунаєвецької міської ОТГ?

  3. Які просвітницькі заходи з підвищення екологічної свідомості варто запровадитиф в Дунаєвецькій міській ОТГ? 

Учасники консультації:

  • Микола Островський, депутат Дунаєвецької міської ради

  • Сергій Яценко, заступник міського голови

  • Олег Атаманчук, начальник юридичного відділу Дунаєвецької міської ради

  • Олег Черненко, регіональний представник ГО “Центр UA” у Хмельницькій області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олега Черненка за телефоном (097) 440 94 54 або на пошту [email protected] 

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як підвищити рівень екологічної свідомості мешканців Дунаєвецької міської ОТГ?