Як перезапустити молодіжний центр у Черкаській ОТГ?

27 Серпня 2019
Як перезапустити молодіжний центр у Черкаській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як перезапустити молодіжний центр у Черкаській ОТГ?

29 серпня о 12:00 в приміщенні Олександрівського сільського Центру молодіжних платформ (Донецька обл., с. Олександрівка, вул. Шкільна, 10) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми забезпечення потреб молоді у дозвіллі та освіті молодіжним центром  в Черкаській ОТГ.

Молодіжний центр Черкаської ОТГ створили близько року тому за ініціативи Донецької ОДА без попередніх консультацій з молоддю громади. Наразі потенціал молодіжного центру не використовують повною мірою. У центрі проводять 1-2 заходи на місяць і його відвідувачами є переважно діти та молодь з с. Олександрівка. Основною причиною цього є те, що переважна більшість молоді не достатньо поінформована про діяльність молодіжного центру. Навіть сама молодь та громадські активісти громади не залучаються до розвитку та управління молодіжного центру.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Черкаської територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами та молодіжними працівниками обговорять, як покращити роботу молодіжного центру в громаді.

Питання до обговорення:

  1. Що потрібно молоді Черкаської ОТГ від їхнього молодіжного центру?

  2. Якою має бути стратегія розвитку молодіжного центру в ОТГ?

  3. Звідки залучити фінансування для перезапуску молодіжного центру?

Учасники консультації:

  • Сергій Падалко, голова Зернуватої ОТГ

  • Ярослав Батан, начальник відділу культури та туризму Черкаської селищної ради 

  • Олексій Соколов, керівник Олександрівського сільського Центру молодіжних платформ “Ініціатива”

  • Леонід Сітченко, представник ГО “Центр UA” у Луганській та Донецькій областях.

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном (095) 638 69 71 або на пошту [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як перезапустити молодіжний центр у Черкаській ОТГ?