Як передати ДЮСШ у власність Новопсковської громади?

08 Серпня 2018
Як передати ДЮСШ у власність Новопсковської громади?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як передати ДЮСШ у власність Новопсковської громади?

8 серпня о 13:00 в офісі громадської організації «Центр підтримки громади»  (смт. Новопсков, пров. Історичний, Б.2, 2-й поверх, Новопсковського району Луганської області) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо передачі дитячо-юнацької спортивної школи у власність Новопсковської об’єднаної територіальної громади.

Новопсковська районна рада тривалий час ухиляється від розгляду питання про передачу бюджетної установи Новопсковська дитячо-юнацька спортивна школа зі спільної власності територіальних громад сіл селищ Новопсковського району Луганської області у комунальну власність Новопсковської ОТГ. Затримка призводить до того, що громада не може ефективно використовувати власні бюджетні кошти та має обмежений доступ до спортивних послуг для дітей та молоді громади. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою та активістами визначать ключові заходи адвокаційної кампанії щодо передачі ДЮСШ до комунальної власності Новопсковської ОТГ.

Питання публічної консультації:

  1. Які чинники вплинуть на прийняття рішень депутатами Новопсковської районної ради щодо включення в порядок денний сесії питання «Про передачу бюджетної установи “Новопсковська дитячо-юнацька спортивна школа” зі спільної власності територіальних громад, сіл та селищ Новопсковського району?
  2. Які термінові заходи потрібно включити до адвокаційної кампанії щодо передачі ДЮСШ до комунальної власності Новопсковської ОТГ?

Учасники обговорення:

  • Катерина Соловйова, президент ГО “Центр підтримки громади” експерт
  • Валерій Літвінов, директор ДЮСШ
  • Тетяна Соловйова, депутат Новопсковської районної ради
  • Євгенія Ладик, член ГО “Центр підтримки громади”
  • Дмитро Веретеннік, член ГО “Всеукраїнський Центр Громадський Ініціатив”
  • Алла Сокирка, журналістка, представниця ВГО “Журналісти проти корупції”
  • Надія Кривошей, головна редакторка газети “Новопсковщина”

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора ГО “Центр UA” у Луганській  та Донецькій областях Сергія Кошеля — (093) 576 15 52, [email protected].

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

Публічна консультація відбувається у рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.