Як організувати сортування та вивезення сміття у Решетилівській ОТГ? – АНОНС

19 Червня 2019
Як організувати сортування та вивезення сміття у Решетилівській ОТГ? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як організувати сортування та вивезення сміття у Решетилівській ОТГ? – АНОНС

20 червня о 14:00 в Решетилівській міській раді (Полтавська обл., м. Решетилівка, вул. Покровська, 14) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми засмічення території та поводження з побутовими відходами мешканцями Решетилівської громади.

Засмічення території громади негативно впливає і на екологічну ситуацію, і на інвестиційну привабливість ОТГ, і на здоров’я самих мешканців. Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Решетилівської міської об’єднаної територіальної громади, депутатами ради, членами виконавчого комітету, громадськими активістами обговорять, як організувати систематичну та ефективну роботу з сортування сміття, його вивезення та переробки.

Питання до обговорення:

  1. Як організувати систему поводження з ТПВ на всій території ОТГ?
  2. Як змінити поведінку мешканців при поводженні з ТПВ?
  3. Скільки коштів потрібно для вирішення проблеми та звідки їх залучати?

Учасники консультації:

  • Інна Сивинська, перший заступник міського голови м. Решетилівка
  • Сергій Тищенко, начальник  відділу житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та з питань охорони праці виконавчого комітету Решетилівської міської ради
  • Альона Гончаренко,представниця ГО “Центр UA” в Полтавській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Альони Гончаренко за телефоном (095) 0264 775 або на пошту [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як організувати сортування та вивезення сміття у Решетилівській ОТГ? – АНОНС