Як оптимізувати роботу бібліотек Веселівської ОТГ до сучасних інформаційно-освітніх просторів?

11 Грудня 2019
Як оптимізувати роботу бібліотек Веселівської ОТГ до сучасних інформаційно-освітніх просторів?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як оптимізувати роботу бібліотек Веселівської ОТГ до сучасних інформаційно-освітніх просторів?

12 грудня о 10:00 в приміщенні Веселівського Хабу (Запорізька обл., смт. Веселе, вул. Центральна 140, приміщення бібліотеки, 2-й поверх) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо оптимізації роботи бібліотек Веселівської ОТГ.

У Веселівській громаді бібліотеки нині працюють за застарілою системою, що негативно впливає на освітньо-культурний розвиток мешканців громади та сповільнює розвиток місцевих бібліотек. Єдиний в громаді хаб, який працює на базі Веселівської бібліотеки, недостатньо зручний для відвідування мешканцями округів громади. На сьогодні бібліотеки громади залишаються без стратегії сучасного розвитку.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Веселівської громади, представниками влади та працівниками централізованої бібліотечної системи ОТГ  обговорять, як оптимізувати роботу місцевих бібліотек.

Питання до обговорення:

  1. Як оптимізувати роботу бібліотек, щоб стати максимально корисними для мешканців громади?

  2. Як мотивувати мешканців відвідувати місцеві бібліотеки?

  3. Які додаткові джерела фінансування можна залучити для облаштування сучасного інформаційно-освітнього простору у своїй місцевості?

Учасники консультації:

  • Юлія Москаленко, начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Веселівської селищної ради

  • Сергій Кутьєв, проектний менеджер Веселівської селищної ради

  • Анастасія Карпєнкова, депутат селищної ради

  • Галина Азарова, представниця ГО “Центр UA” у Запорізькій області

За додатковою інформацією звертайтесь до Галини Азарової за телефоном (066) 1149424 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як оптимізувати роботу бібліотек Веселівської ОТГ до сучасних інформаційно-освітніх просторів?