Як налагодити транспортне сполучення між селами Клесівської ОТГ?

15 Жовтня 2019
Як налагодити транспортне сполучення між селами Клесівської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як налагодити транспортне сполучення між селами Клесівської ОТГ?

16 жовтня о 17:00 у приміщенні будинку культури смт. Клесів (Рівненська обл., смт. Клесів, вул. Свободи, 17) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо розвитку пасажирських перевезень у Клесівській ОТГ.

Мешканцям громади не вистачає автобусних рейсів, що сполучають ОТГ з районним центром та центром громади смт. Клесів. Особливо страждають мешканці сіл Карпилівка, Карасин та Рудня-Карпилівська, адже за довідками та послугами потрібно їхати в центр громади, з яким якісного сполучення немає. Місцеві жителі вимушені користуватися послугами попутного транспорту та нелегальних перевізників.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками ради Клесівської ОТГ та місцевими мешканцями обговорять, як забезпечити потреби мешканців громади у якісних пасажирських перевезеннях та які умови необхідні для їхнього здійснення.

Питання до обговорення:

  1. Яка кількість рейсів і на які напрямки потрібна для забезпечення пасажирських перевезень мешканців ОТГ?

  2. Як заохотити перевізників працювати на території Клесівської ОТГ?

  3. Де знайти кошти на фінансування ремонтів доріг в 2020 році?

Учасники публічної консультації:

  • Василь Гриник, голова Клесівської селищної ради

  • Леонід Павлюк, начальник відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури Клесівської селищної ради

  • Ярослав Щевич, житель села Карпилівка 

  • Ірина Стасюк, модератор заходу, представниця ГО “Центр UA” у Рівненській області.

Список учасників може бути доповнений.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Стасюк — 093 567 89 38, [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як налагодити транспортне сполучення між селами Клесівської ОТГ?